Skip to main content

Piercing Warszawa

Profesjonalne przekłuwanie części ciała i twarzy (body piercing). Standardy takiej jak uszy, nos, okolice ust, oraz innych fragmentów ciała, jak sutki, pępek a także bardziej skomplikowane ozdoby – m.in. mikrodermal i surface.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na kolczykowanie ciała jako sposób na wyrażenie swojej osobowości, indywidualizmu i niezależności. Nikogo więc nie dziwi widok mężczyzny z kolczykami w uszach lub nosie, czy kobiety z przebitą brwią bądź językiem. W centrum Warszawy istnieje wiele miejsc, w których można poddać się takim zabiegom. Jednym z nich jest nasze renomowane studio piercingu, które oferuje szeroki zakres usług związanych z przekłuwaniem m.in. uszu, pępka, warg, nosa oraz języka.

Przekłuwanie uszu – Warszawa Centrum

Przekłuwanie uszu to jedna z najpopularniejszych form kolczykowania w Warszawie, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. W naszym studio piercingu doświadczeni specjaliści wykonują zabiegi przekłuwania uszu u osób w różnym wieku, dbając o bezpieczeństwo i higienę podczas całego procesu. Stosujemy jednorazowe igły oraz sterylne kolczyki, aby zapewnić komfort i minimalizować ryzyko infekcji. Kolczykowanie wykonujemy wyłącznie igłami!

Rodzaje piercingu uszu

Wybór odpowiedniego kolczyka jest kluczowy dla uzyskania oczekiwanego efektu estetycznego oraz uniknięcia ewentualnych problemów zdrowotnych. Do przekłuwania uszu najczęściej stosuje się tradycyjne kolczyki typu sztyft. Wśród bardziej oryginalnych typów piercingu warto wymienić tunel, snug piercing, industrial, orbital. W naszym studiu wykonujemy również:

  • helix piercing,
  • lobe piercing,
  • conch piercing,
  • traugus piercing,
  • daith piercing.

Przekłuwanie nosa – jaki kolczyk wybrać?

Przekłuwanie nosa, podobnie jak zrobienie tatuażu w Warszawie Centrum to modny i oryginalny sposób na zdobienie ciała, na który decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najpopularniejszym rodzajem piercingu uszu jest nostril piercing czyli przekłuwanie płatka nosa, do którego używamy kolczyków typu labret i fish tail. Wykonujemy także septum piercing (przekłuwanie przegrody nosowej) zakładając kolczyki w kształcie podkówki. Bridge piercing (przekłuwanie nasady nosa) wykonujemy w wersji horyzontalnej lub wertykalnej. Wszystkie nasze kolczyki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak tytan czy bioplast, które minimalizują ryzyko alergii i podrażnień.

Zasady pielęgnacji po kolczykowaniu

Aby uniknąć ewentualnych infekcji oraz dolegliwości bólowych, należy odpowiednio dbać o miejsca przekłucia. W codziennej pielęgnacji sprawdzą się środki antybakteryjne, którymi należy kilka razy dziennie przemywać ranę. Należy również chronić przekłute miejsce przed możliwymi urazami mechanicznymi np. zahaczeniem o element ubioru, biżuterii oraz kontaktem ze zwierzętami. Na czas gojenia rany należy również zrezygnować z solarium oraz basenu. Szczegółowe zalecenia dotyczące pielęgnacji ran po przekłuciu, otrzymasz od piercera po zabiegu.

Czy kolczykowanie ciała boli?

Ból podczas kolczykowania ciała jest subiektywnym odczuciem i może być różny dla każdej osoby. W naszym studio piercingu dbamy o to, aby zabieg był jak najmniej bolesny dla klienta. Stosujemy miejscowe znieczulenie, preparaty chłodzące oraz nowoczesne techniki przekłuwania, które minimalizują dyskomfort. Warto jednak pamiętać, że niektóre miejsca na ciele są bardziej wrażliwe na ból, a także, że każdy organizm może inaczej reagować na zabieg.

Przeciwwskazania do przekłuwania ciała

Mimo że kolczykowanie ciała jest zabiegiem stosunkowo bezpiecznym, istnieją pewne przeciwwskazania, które należy uwzględnić przed podjęciem decyzji o założeniu kolczyków. Należą do nich m.in. ciąża, choroby skóry w miejscu planowanego przekłucia, stany zapalne i infekcje, zaburzenia krzepliwości krwi czy uczulenie na materiały, z których wykonane są kolczyki. Przed zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub specjalistą w naszym studio piercingu, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

Specjalistki od piercingu

SZCZERZE – TAK BEZPOŚREDNIĄ INGERENCJĘ W CIAŁO LEPIEJ POWIERZYĆ PROFESJONALIŚCIE.

Adrianna

Jest mega otwartą i ciepłą osobą, z dystansem i poczuciem humoru. Kocha zwierzęta i naturę. Prywatnie posiada dwa wyrośnięte króliki – Hektora i Jadzię…

Cennik

Lobe, Upper lobe (płatek ucha)

120zł

Oba - 200zł | Dzieci od 7 do 10 roku życia - 300zł

Helix

130zł

Conch, Tragus, Anti-tragus, Rook, Forward & Flat Helix.

130zł

Industrial

150zł

Nostril

140zł | Double - 250

Septum.

150zł

Warga (Labret, Vertical, Ashley, Medusa)

140zł

Brew / Eyebrow.

140zł

Bridge.

180zł

Snake Bites.

250zł

Język / Tongue.

180zł

Wędzidełko (Smiley, Web).

130zł

Pępek / Navel.

160zł

Sutek / Nipple.

180zł |Double - 280zł

Intymne / Intim Piercing.

300zł

Microdermal

180zł

Surface.

180zł

Konsultacja / wymiana przekłucia wykonanego w studiu – Gratis | poza studiem –50 zł

Wyjęcie wrośniętego kolczyka/MD – 100zł

Galeria

Galeria intymna