Skip to main content

Tatuaż nordycki

U nas dzieją się rzeczy zarówno niezwykłe, jak i całkiem przewidywalne. Dziaramy, bo to umiemy robić najlepiej.

Na czym polegają tatuaże nordyckie?

To tatuaż oparty na bogatej mitologii nordyckiej.
Czyli przeniesione wizerunki bóstw i zwierząt i ich cech charakterystycznych na skórę, tak jak robili to rdzenni wojownicy i mieszkańcy Skandynawii.

Tatuaże określające męstwo i odwagę w przypadku wojowników ale też i cechy wykonywanych zawodów albo hierarchii społecznej.
Tak się składa, że w swoich szeregach mamy artystę, który jest fascynatem tej kultury i pieczołowicie przygotowuje wszelkie wzory, związane z tym tematem.

 

Zdarza się, że umawiają się i przyjeżdżają do nas ludzie z samej Skandynawii na tatuaż tego typu. A to już chyba o czymś świadczy 🙂

Sprawdź portfolio specjalistów w tatuażach nordycki

Łukasz

Tatuaż linearny, nordycki, polinezyjski, rycinowy, minimalistyczny. Ascentyczne formy, elegancja i wyrafinowany styl

Sprawdź czym charakteryzują się tatuaże nordyckie

Tatuaże nordyckie są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie prostotę i minimalistyczny styl, jak i bogactwo symboliki!

 

Wiele tatuaży nordyckich ma też kolorystykę opartą na jasnych odcieniach czerni oraz szarości, co nadaje im charakterystyczny wygląd.

Galeria prac

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na profesjonalny tatuaż nordycki w naszym studio

Najczęściej zadawane pytania

Kto wykonuje wyjątkowe tatuaże w Warszawie?

Tatuaż dla naszej załogi tattoo to chleb powszedni. Studio Blackstar słynie z wyjątkowego grona utalentowanych artystów, pod wodzą szefa, rodem z pierwszej fali polskiego tatuażu.

Każdy z nich ma własne zajawki i styl, który z pełnym zaangażowaniem rozwija. Zapraszamy zatem do zapoznania się z portfolio każdego z osobna, aby wypatrzyć stylistykę dokładnie odpowiadającą Twoim potrzebom. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu wszystko, czego szukasz, a my będziemy mogli stanąć na wysokości zadania, by stworzyć Twój wymarzony tatuaż.

Dlaczego warto zdecydować się na tatuaż?

Nie jesteś pewien, czy tatuaż to coś odpowiedniego dla Ciebie? Już od dłuższego czasu się wahasz i wciąż nie możesz zdecydować się na ten krok? My wiemy, że warto iść za ciosem! Dlaczego tatuaż to coś, co warto mieć? Niewątpliwie jedną z zalet posiadania tatuażu jest fakt, że dzięki niemu możesz poczuć się wyjątkowy. Rysunek na ciele jest doskonałym sposobem na podkreślenie Twojej indywidualności. To świetny sposób na wyrażenie osobowości, poglądów oraz przedstawienie tego, co jest dla Ciebie ważne.

Oryginalny i przemyślany tatuaż jest interesującym sposobem na ozdobienie Twojego ciała. Zdecyduj się na duży, kolorowy wzór w widocznym miejscu, a z pewnością nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Wówczas nie potrzebujesz już dodatkowych akcesoriów, ozdób i dekoracji – gdyż ta najważniejsza znajduje się na Twoim ciele.

Czy wiesz, że według specjalistów, mężczyźni i kobiety decydują się na tatuaże z zupełnie innych powodów? Tatuaże damskie to dla pań coś ciekawego, tajemniczego, a także w pewnym stopniu kobiecego. Mężczyźni zaś te dekoracje ciała traktują jako symbol męskości, dominacji i siły. Niezależnie od różnic, tatuaż łączy jeden wspólny mianownik – zawsze jest to sposób na oryginalne wyróżnienie się z tłumu. Warto więc zadanie to powierzyć specjalistom, a tylko tacy pracują w naszym studio tatuażu w Warszawie.

Jaki tatuaż wybrać?

Stoisz przed trudnym wyborem swojego pierwszego tatuażu? Nie wiesz, na jaką wielkość oraz wzór się zdecydować? Z pewnością masz świadomość, że jest to trwała zmiana, dlatego nie warto pozostawiać niczego przypadkowi. Poświęć dłuższą chwilę, aby dokładnie przemyśleć, jaki rodzaj rysunku na ciele wybrać. Dobrym pomysłem może być przejrzenie portfolio naszych artystów z Blackstar Studio tatuażu w Warszawie – liczymy, że znajdziesz tam coś, co Cię zainspiruje.

Trafionym rozwiązaniem będzie motyw, będący połączeniem uniwersalizmu z oryginalnością. Błędem jest kierowanie się wyłącznie modą i panującymi trendami – pamiętaj, że Twój tatuaż zostanie z Tobą na długie lata. Z tego powodu odradzamy tatuowanie imienia aktualnej sympatii, choć data ślubu, urodzin dzieci oraz innych wydarzeń z życia może być doskonałym wyborem!

Gdzie powinien być umiejscowiony tatuaż?

Jeżeli już wiesz, że chcesz zaufać naszym specjalistom oferującym tatuaże w Warszawie i wybrałeś odpowiedni wzór, pozostaje jeszcze kwestia doboru właściwego miejsca na ciele. Czym się kierować, podejmując taką decyzję? Przede wszystkim ustal, jak bardzo widoczna może być Twoja nowa ozdoba ciała. Dużo w tej kwestii zależy od miejsca pracy, wykonywanych przez Ciebie obowiązków zawodowych czy też od stylu Twojego życia.

Wybierając miejsce na swój pierwszy tatuaż, możesz skorzystać z tzw. mapy miejsc wrażliwych. Oznaczone w niej są sfery i części ciała, w których ból może być najdotkliwszy. Pamiętaj jednak, że każdy ma inny próg bólu. Na pierwszy raz polecamy wykonanie niewielkiego wzoru, wówczas zniesienie dyskomfortu podczas wykonywania tatuażu będzie znacznie łatwiejsze. Warto mieć jednak na uwadze, że tatuowanie ciała to hobby, które dość mocno uzależnia. Liczymy więc, że będziesz naszym stałym klientem, a my zawsze będziemy mogli Cię czymś zaskoczyć!

Wybierz najlepsze studio tatuażu w Warszawie!

Jeżeli wciąż nie możesz podjąć ostatecznej decyzji, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego studio tatuażu w Warszawie. Blackstar Studio to miejsce, w którym pracują wyłącznie profesjonaliści, wiernie oddani swojej pasji. Z przyjemnością wykonamy zarówno tatuaże męskie, jak i damskie. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim wymaganiom i pomóc Ci w realizacji każdego Twojego pomysłu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy zatem do kontaktu – przez Internet, telefon lub osobistej wizyty.